Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de actualizare a produsului informatic LEX EXPERT

Număr anunț
DA22322209
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI RO6756055)
Cod CPV
64216200-5 · Servicii de informare electronica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.815 RON
Valoare atribuită
1.980 RON
Data publicării
31.01.2019 14:37
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.980 RON

din 1.815 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.