Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de multiplicare a presiunii pentru masina de taiat cu jet de apa tip : HYDROJET ECO 0615

Număr anunț
DA21749973
Autoritate contractantă
Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
Cod CPV
42674000-1 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea metalelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.023,53 RON
Valoare atribuită
33.023,53 RON
Data publicării
14.11.2018 15:58
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.023,53 RON

din 33.023,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.