Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,7% sub estimat
medicamente pentru oftalmologie
- Număr anunț
- DA22237657
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49,10 RON
- Valoare atribuită
- 47,30 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 17.01.2019 11:51
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
47,30 RON
din 49,10 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 1,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.