Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASINA SPALAT VASE
- Număr anunț
- DA21748382
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit "Floarea Soarelui (CUI 17104863)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
- Cod CPV
- 42959000-3 · Masini de spalat vasele, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.331,76 RON
- Valoare atribuită
- 8.331,76 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 14:56
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.331,76 RON
din 8.331,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro