Ofertă refuzată Cumpărare directă

Apple Watch 4, GPS, Carcasa Silver Aluminium 44mm, White Sport Band [mu6a2wb/a]

Număr anunț
DA22309203
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
18521000-7 · Ceasuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848,73 RON
Valoare finală
1.848,73 RON
Data publicării
30.01.2019 11:36
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.