Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pix Bic round stick albastru

Număr anunț
DA22337662
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
MYCAR GLOBAL TRADING SRL (CUI RO15197793)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,70 RON
Valoare atribuită
13,70 RON
Data publicării
04.02.2019 13:20
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13,70 RON

din 13,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.