Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 21,6% sub estimat

SALBUTAMOLUM / Ventolin inhaler CFC-Free 100mcg/dz x 200 dz

Număr anunț
DA22224795
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
696,60 RON
Valoare atribuită
546,30 RON 21,6% sub estimat
Data publicării
15.01.2019 14:58
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 07:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,30 RON

din 696,60 RON estimat 21,6%

Adjudecat la 78,4% din estimat · economie 150,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.