Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COREFLUX 250ULS 5BL X 10CPS.MOI
- Număr anunț
- DA22220671
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127,44 RON
- Valoare atribuită
- 127,44 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 10:33
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
127,44 RON
din 127,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro