Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bazin de spalare, capacitate mare, rezistent la agenti de curatare si apa calda
- Număr anunț
- DA22332781
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.150 RON
- Valoare atribuită
- 4.150 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 09:00
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.150 RON
din 4.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro