Ofertă acceptată Cumpărare directă

URINAR BARBATI UNICA FOLOSINTA UF, DIN CELULOZA MACERABILA

Număr anunț
DA22332688
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
Cod CPV
33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520 RON
Valoare atribuită
520 RON
Data publicării
04.02.2019 08:50
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520 RON

din 520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.