- Număr anunț
- DA22332648
- Autoritate contractantă
- TEGA S.A. (CUI RO8670570)
- Furnizor / câștigător
- CONTITECH TRANS SRL (CUI RO15542573)
- Cod CPV
- 19511200-3 · Camere de aer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 870 RON
- Valoare atribuită
- 870 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 08:47
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 10:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
870 RON
din 870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro