Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Halate vizitator u.f. + sorturi u.f.
- Număr anunț
- DA22332240
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
- Cod CPV
- 33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267,50 RON
- Valoare atribuită
- 267,50 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 07:46
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
267,50 RON
din 267,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro