Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA ANTIPASARI SUPORT INOX 1M 80 TEPI

Număr anunț
DA22329943
Autoritate contractantă
MUZEUL TARII FAGARASULUI "VALER LITERAT (CUI 4384460)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,76 RON
Valoare atribuită
121,76 RON
Data publicării
01.02.2019 13:42
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,76 RON

din 121,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.