Ofertă acceptată Cumpărare directă

piese demaror

Număr anunț
DA22236745
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
AUTO VIDASOL COM SRL (CUI RO31972831)
Cod CPV
34631000-9 · Piese pentru locomotive sau material rulant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.999,90 RON
Valoare atribuită
1.999,90 RON
Data publicării
17.01.2019 11:03
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.999,90 RON

din 1.999,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.