Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare anunt concurs in Jurnalul National

Număr anunț
DA22235016
Autoritate contractantă
Comuna Cristesti (CUI 4323357)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI RO29898288)
Cod CPV
79340000-9 · Servicii de publicitate si de comercializare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,30 RON
Valoare atribuită
256,30 RON
Data publicării
17.01.2019 09:35
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,30 RON

din 256,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.