Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sare industriala pentru deszapezire

Număr anunț
DA22232388
Autoritate contractantă
COMUNA DOBRENI (CUI 2613028)
Furnizor / câștigător
DEC INVEST SRL (CUI 15313634)
Cod CPV
34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250,01 RON
Valoare atribuită
1.250,01 RON
Data publicării
16.01.2019 14:45
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250,01 RON

din 1.250,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.