Ofertă acceptată Cumpărare directă

MUFA RAPIDA D12

Număr anunț
DA22230809
Autoritate contractantă
SOCIETATEA TRANSPORT PUBLIC NEAMT S.A. (CUI RO7613398)
Furnizor / câștigător
NELCAR IMPEX SRL (CUI RO6684226)
Cod CPV
34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95 RON
Valoare atribuită
95 RON
Data publicării
16.01.2019 13:08
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95 RON

din 95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.