Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROBINET REGLAJ RETUR COLTAR BIANCHI DIN ALAMA, PT RADIATOARE, FI-FE 1/2
- Număr anunț
- DA21412831
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Invatator Gheorghe Asanache" Bordesti (CUI 19016253)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,30 RON
- Valoare atribuită
- 151,30 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 13:33
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
151,30 RON
din 151,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro