Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale curatenie

Număr anunț
DA22337482
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I (CUI 3126780)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
39224320-7 · Bureti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.216,65 RON
Valoare atribuită
1.216,65 RON
Data publicării
04.02.2019 13:09
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.216,65 RON

din 1.216,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.