Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BOILER ELECTRIC ARISTON PRO R EVO 50 V/EU
- Număr anunț
- DA21407741
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI RO4553240)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 44621200-1 · Boilere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,72 RON
- Valoare atribuită
- 327,72 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 10:27
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327,72 RON
din 327,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro