Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE PENTRU CENTURĂ GARD GRĂDINIȚĂ DODEȘTI

Număr anunț
DA21740221
Autoritate contractantă
COMUNA DODESTI (CUI 16368328)
Furnizor / câștigător
SC ANDREIUS CONSTRUCT SRL (CUI RO30147233)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.630,46 RON
Valoare atribuită
3.630,46 RON
Data publicării
14.11.2018 10:09
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.630,46 RON

din 3.630,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.