Ofertă acceptată
Cumpărare directă
soluție parbriz iarnă
- Număr anunț
- DA22238372
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- CAR WASH DEN SRL (CUI 27423410)
- Cod CPV
- 39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 12:31
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.600 RON
din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro