Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie directa -prestari servicii de inetrconexiune , ptr durata lunii februarie a anului in curs

Număr anunț
DA22330285
Autoritate contractantă
Agentia de Administrare a Retelei Nationale de Informatica pentru Educatie si Cercetare (CUI 24930183)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64221000-1 · Servicii de interconexiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.006 RON
Valoare atribuită
9.006 RON
Data publicării
01.02.2019 14:04
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.006 RON

din 9.006 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.