Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de lacatuserie

Număr anunț
DA22235782
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI RO29446657)
Furnizor / câștigător
DINU DIONISIE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35419630)
Cod CPV
98395000-8 · Servicii de lacatusarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.814 RON
Valoare atribuită
8.814 RON
Data publicării
17.01.2019 10:18
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 17:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.814 RON

din 8.814 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.