Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOLUTIE PARBRIZ DE IARNA -20 C, BIDON 5L
- Număr anunț
- DA22234817
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
- Furnizor / câștigător
- MOBIL TOTAL SRL (CUI RO16341764)
- Cod CPV
- 39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63,05 RON
- Valoare atribuită
- 63,05 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 09:20
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63,05 RON
din 63,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro