Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de decolmatare santuri, rigole si canal de pe str. Sticlelor si DN. 7
- Număr anunț
- DA21405674
- Autoritate contractantă
- ORASUL STEFANESTI (CUI 4122574)
- Furnizor / câștigător
- MOTORMAR AUTOCLEAN SRL (CUI 28422102)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.700 RON
- Valoare finală
- 29.700 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 09:00
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 11:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.