Ofertă acceptată Cumpărare directă

Peroxid de hidrogen - 30%

Număr anunț
DA22333554
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24210000-9 · Oxizi, peroxizi si hidroxizi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279 RON
Valoare atribuită
279 RON
Data publicării
04.02.2019 09:48
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279 RON

din 279 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.