Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scule de mana (Rev.2)

Număr anunț
DA21740686
Autoritate contractantă
COMUNA BALTESTI (CUI 2844294)
Furnizor / câștigător
Trading Anida (CUI RO11180578)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
541,17 RON
Valoare atribuită
541,17 RON
Data publicării
14.11.2018 10:26
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

541,17 RON

din 541,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.