Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Software de monitorizare şi control reţele WAN-LAN
- Număr anunț
- DA21396541
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- DATANET SYSTEMS SRL (CUI RO10363046)
- Cod CPV
- 48210000-3 · Pachete software pentru retele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119.044 RON
- Valoare atribuită
- 119.044 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 09:42
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 14:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
119.044 RON
din 119.044 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro