Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese centrala termica

Număr anunț
DA21395481
Autoritate contractantă
R17432100 OCOLUL SILVIC MUNICIPAL BAIA MARE - R.A.
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313,02 RON
Valoare atribuită
313,02 RON
Data publicării
05.10.2018 08:49
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,02 RON

din 313,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.