Ofertă refuzată Cumpărare directă

achizitie directa-prestari servicii de curierat

Număr anunț
DA22228540
Autoritate contractantă
Agentia de Administrare a Retelei Nationale de Informatica pentru Educatie si Cercetare (CUI 24930183)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI RO13838336)
Cod CPV
64120000-3 · Servicii de curierat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare finală
5.000 RON
Data publicării
16.01.2019 11:01
Data finalizării
17.01.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.