Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carnete cu bonuri valorice pentru utilajele și autoturismele primăriei

Număr anunț
DA21758936
Autoritate contractantă
ORASUL PATARLAGELE (CUI 4055866)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.675,84 RON
Valoare atribuită
33.675,84 RON
Data publicării
15.11.2018 13:05
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.675,84 RON

din 33.675,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.