Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparații curente

Număr anunț
DA21752784
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA (CUI 17104340)
Furnizor / câștigător
ALFA CONSTRUCT LLC GRUP SRL (CUI 36285057)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.003,14 RON
Valoare atribuită
15.003,14 RON
Data publicării
15.11.2018 09:34
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.003,14 RON

din 15.003,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.