Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii generale si zugraveli
- Număr anunț
- DA21747538
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- ESPLANADA COMIMPEX SRL (CUI RO5658490)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 221.376,06 RON
- Valoare atribuită
- 221.376,06 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 14:29
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
221.376,06 RON
din 221.376,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro