Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cos gunoi cu pedala 10l

Număr anunț
DA22339211
Autoritate contractantă
Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO13791055)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168 RON
Valoare atribuită
168 RON
Data publicării
04.02.2019 14:46
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168 RON

din 168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.