Ofertă acceptată Cumpărare directă

Odorizant WC AVIAS

Număr anunț
DA22339096
Autoritate contractantă
Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO13791055)
Cod CPV
39811300-3 · Dezodorizante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12 RON
Valoare atribuită
12 RON
Data publicării
04.02.2019 14:40
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12 RON

din 12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.