Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REDUCTIE A580 1/2-3/8 MM, RACORD EXTENS. 1/2 500-1000 INOX 400FFRI, ROBINET DE EVACUARE DIN FONTA
- Număr anunț
- DA22338262
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 384,06 RON
- Valoare atribuită
- 384,06 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 13:52
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
384,06 RON
din 384,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro