Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD extern ADATA, 1TB, HV620S, 2.5", USB3.1, Alb, Slim
- Număr anunț
- DA22337943
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA TARCEA (CUI 22580707)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
- Cod CPV
- 30211200-3 · Hardware pentru unitatea centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250 RON
- Valoare atribuită
- 250 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 13:36
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
250 RON
din 250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro