Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 93,0% sub estimat
Amenajari interioare Camin Cultural Cincsor
- Număr anunț
- DA21730716
- Autoritate contractantă
- Școala Gimnazială Voila (CUI 29476895)
- Furnizor / câștigător
- EDIL PIETRO S.R.L. (CUI 25350451)
- Cod CPV
- 45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.660 RON
- Valoare atribuită
- 4.367,39 RON 93,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2018 12:15
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.367,39 RON
din 62.660 RON estimat
93,0%
Adjudecat la 7,0% din estimat · economie 58.292,61 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.