Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelopa 200/70R16 94 A8 TA-110 PETLAS TL
- Număr anunț
- DA22336809
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- NEXXON SRL (CUI 8509728)
- Cod CPV
- 34352300-2 · Pneuri pentru masini agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 963,36 RON
- Valoare atribuită
- 963,36 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 12:34
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
963,36 RON
din 963,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro