Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet piese calculatoare si licente
- Număr anunț
- DA21747203
- Autoritate contractantă
- R 10683385 TRANSURBIS
- Furnizor / câștigător
- INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.777,12 RON
- Valoare atribuită
- 6.777,12 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 14:16
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.777,12 RON
din 6.777,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro