Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA PAPETARIE - ian.2019

Număr anunț
DA22233463
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
Furnizor / câștigător
GENIUS SRL (CUI RO15191251)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
810 RON
Valoare atribuită
810 RON
Data publicării
16.01.2019 16:33
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 16:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

810 RON

din 810 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.