Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hartie filtru diferite marimi

Număr anunț
DA22228883
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI RO29662316)
Cod CPV
15994200-4 · Hartie de filtru (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157,58 RON
Valoare finală
157,58 RON
Data publicării
16.01.2019 11:20
Data finalizării
17.01.2019 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.