Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cleste cu lant Rothenberger 70235 , capacitate 4 '' , lungime 300 mm

Număr anunț
DA22238353
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.235,28 RON
Valoare atribuită
1.235,28 RON
Data publicării
17.01.2019 12:30
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.235,28 RON

din 1.235,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.