Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE PIESE TRACTOR U650 CFONFORM ANUNT ADV1059804
- Număr anunț
- DA22332335
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- ELPIMAR COM SRL (CUI RO8929020)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 583 RON
- Valoare atribuită
- 583 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 08:12
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
583 RON
din 583 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro