Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALORIFER DIN OTEL TIP PANOU ECCORAD, 22, 600 X1400, 3186W

Număr anunț
DA22232400
Autoritate contractantă
R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249,58 RON
Valoare atribuită
249,58 RON
Data publicării
16.01.2019 14:46
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249,58 RON

din 249,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.