Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor IPS LED LG 21.5" 22MK430H-B, Full HD (1920 x 1080), VGA, HDMI, 75 Hz, 5 ms (Negru)
- Număr anunț
- DA22323358
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 368,91 RON
- Valoare atribuită
- 368,91 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 15:50
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
368,91 RON
din 368,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro