Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii pardoseli cu covor PVC conductiv tip TORO si zugraveli lavabile superioare

Număr anunț
DA22220443
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
METACHIM GRUP S.R.L. (CUI RO17694365)
Cod CPV
45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.485,47 RON
Valoare atribuită
15.485,47 RON
Data publicării
15.01.2019 10:20
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.485,47 RON

din 15.485,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.