Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICE , MENTENANTA,REPERARE SI ASISTENTA TEHNICA RSVTI

Număr anunț
DA22317807
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BOGHIS (CUI 21638401)
Furnizor / câștigător
POP T NICOLAE PFA (CUI 27386214)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
31.01.2019 10:50
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.