Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii repararatii auto si ITP pentru VW Caddy
- Număr anunț
- DA22236894
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
- Furnizor / câștigător
- TRIDEX SERVICE SRL (CUI RO8227328)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 584,03 RON
- Valoare atribuită
- 584,03 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 11:12
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 16:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
584,03 RON
din 584,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro